Bar i Alkohole

Starannie wyselekcjonowany wybór alkoholi z całego świata oraz piwniczka unikatowych win w hotelowym barze zadowolą każdego pasjonata trunków. Nastrojowa muzyka, kominek, dekoracje
z metaloplastyki, brązy i czerwienie, a także przemiła obsługa czynią to miejsce
szczególnym w atmosferze.

W pogodne dni zapraszamy wszystkich Gości na taras lub na przechadzkę alejką, która z baru prowadzi wprost nad hotelowy staw. Bar jest doskonałym miejscem na niewielkie bankiety i przyjęcia weselne na 35 osób, gdzie Goście będą mogli również zatańczyć w przylegającej do baru salce Disco. Salę Disco można także przemienić w wykwitną salkę, gdzie na kameralnej kolacji przy świecach może zasiąść do 20 osób.

Na szczególną uwagę zasługuje Hotelowa Piwniczka Win. Jest to takie miejsce w Hotelu Prezydent,które przenosi w fascynujące regiony winiarskie całego świata. To niewielka piwniczka z inspirującą kolekcją win, selekcjonowanych ręką prawdziwych pasjonatów. Zaglądając do jej środka znajdziecie kilka półek z różnymi rodzajami trunków, które są  warte uwagi.

Zapraszamy do zapoznania sie naszą Kartą Win.

Bar Hotelu Prezydent pełen jest wyśmienitych trunków, które można spożywać oddzielne lub w wysublimowanych kompozycjach smakowych szerokiej gamy znanych i mniej znanych drinków.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – począwszy od aperitifów, aromatycznych korzenno – ziołowych wódek o leczniczych i relaksacyjnych właściwościach, poprzez wódki wysokogatunkowe i trzykrotnie destylowane alkohole o niezwykłej łagodności, pochodzące z najróżniejszych zakątków świata.

Na naszych półkach znaleźć można też 60 – letniego J. Walkera Blue, irlandzką whisky, Burbony i całą gamę single maltów, które swoim wyrazistym smakiem z silnym akcentem palonego torfu, miodowymi refleksami i długim, wytrawnym finiszem niejednego konesera wprawiły w zachwyt.

Na szczególna uwagę zasługuje półka z koniakami,  takimi jak Hennessy Paradis, który dojrzewa do 130 lat czy cudowny Cognac Camus XO Superior, skomponowany ze 170 gatunków różnych koniaków.

Smakosze o lekkim podniebieniu znajdą tutaj swój świat likierów i rumów, podawanych w tradycyjny sposób, a Panie zachwycą się rozmaitością lekkich koktajli, przystrojonych niezwykłą dekoracją.

Zapraszamy na wieczorną pogawędkę z barmanem albo kolację przy nastrojowej muzykce i światle świec – na pewno urzeknie Państwa klimat tego miejsca!

Szczegóły Karty Alkoholi.