Komunie

Zorganizowanie dla Państwa przyjęcia komunijnego będzie dla nas wielkim zaszczytem i radością. Przepiękne klasyczne wnętrze hotelowe i wyśmienita staropolska kuchnia to doskonałe połączenie zwieńczające ten radosny dzień Państwa pociech. W otoczeniu zieleni, drzew, z dala od zgiełku miasta pragniemy stworzyć Państwu prawdziwą rodzinną atmosferę, zapewnić odpowiedni nastrój oraz zadbać o wszelkie wygody.

Nasz personel jest w stanie zorganizować to wyjątkowe przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. W salach Hotelu Prezydent można zorganizować przyjęcie komunijne w ustawieniu tradycyjnym lub przy okrągłych stołach dla 120 osób na Sali restauracyjnej, natomiast na Sali barowej dla 30 osób w ustawieniu tradycyjnym. Istnieje również możliwość zorganizowania przyjęcia komunijnego w salach konferencyjnych zaaranżowanych we wnętrze restauracji.

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą Komunijną

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za organizacje przyjęć okolicznościowych:

Marzena Domagała – Szef Gastronomi
e-mail: gastronomia@prezydenthotel.pl
tel: 609 301 904

Potwierdzeniem rezerwacji będzie podpisanie umowy wstępnej o organizacji przyjęcia komunijnego. Ostateczną ilość osób biorących udział w przyjęciu należy potwierdzić do 2 tygodni przed terminem przyjęcia.

Wszystkie potrawy przyrządzamy we własnej kuchni hotelowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości wędlin i deserów.

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i z największą przyjemnością zorganizujemy przyjęcie komunijne. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla wszystkich dniem wyjątkowym.
 

Serdecznie Zapraszamy!