O hotelu

Organizacja imprez integracyjnych, szkoleń, a także kameralnych przyjęć i wieczorów przy ognisku stanowi główne spektrum naszej działalności. Centralna Polska jest malowniczym rejonem, do którego zapraszamy gości z całego kraju. Zapewniamy udany wyjazd firmowy, rodzinny, a także profesjonalnie przeprowadzone konferencje biznesowe i bankiety. Stylowy wygląd wnętrz oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że nasz hotel cieszy się popularnością wśród wielu firm.


W salach konferencyjnych znajdziecie Państwo  nowoczesne urządzenia multimedialne oraz system zaciemnienia sal. Doświadczenie i przyjazne nastawienie personelu pozwalają nam spełniać nawet najbardziej nietypowe oczekiwania Klientów. Umożliwiamy Państwu jedyny w swoim rodzaju relaks w nastrojowym parku, w którym znajduje się staw i scena plenerowa.

Organizacja spotkań firmowych to tylko część naszej działalności - udany odpoczynek gwarantujemy też rodzinom z dziećmi. Nowoczesne sale konferencyjne, restauracja, bar z salą disco, siłownia, sauna, a także malownicze otoczenie sprawiają, że Spała jest ulubionym miejscem relaksu gości z całej Polski.

Co więcej mile widziani w naszych progach są także Państwa czworonożni przyjaciele. Jesteśmy Hotelem przyjaznym dla psów -  posiadamy nawet kojec z odpowiednim wyposażeniem aby zwierzaki nie czuły się samotne w czterech ścianach np. podczas Państwa wyjazdu z Hotelu.


Serdecznie zapraszamy!