Wesela

Zorganizowanie dla Państwa przyjęcia weselnego będzie dla nas wielkim zaszczytem i radością. Klasyczne wnętrza Hotelu Prezydent i wyśmienita staropolska kuchnia to doskonałe połączenie na ten wyjątkowy dzień.

Nasz Hotel, jako jeden z nielicznych w okolicy, może Państwu zaoferować również wesele pod namiotami w plenerze – wspaniały hotelowy park ze stawem i sceną plenerową stwarzają ku temu świetne warunki.

W sali restauracyjnej Hotelu Prezydent można zorganizować przyjęcie weselne dla 180 osób w ustawieniu tradycyjnym oraz dla 120 osób przy okrągłych stołach, natomiast w sali barowej dla 35 osób w ustawieniu tradycyjnym.

Oferujemy również pokoje hotelowe ze śniadaniem w promocyjnej cenie dla weselników.
Młodej parze proponujemy noc poślubną w Apartamencie 001 z łożem z baldachimem, piękną łazienką i śniadaniem do łóżka na życzenie nowożeńców w prezencie od Hotelu.


Stworzyliśmy kilka pakietów weselnych, spośród których możecie Państwo wybrać gotowy zestaw lub zaproponować własne zestawienie menu, które przygotujemy według Państwa sugestii. Wszystkie potrawy przyrządzamy we własnej kuchni hotelowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji  wysokiej jakości wędlin i deserów.Na Państwa życzenie zorganizujemy również:

  •     wystrój sali wedle Państwa wskazówek,
  •     bryczkę weselną,
  •     pokaz fajerwerków,
  •     pokazy taneczne,
  •     pokazy barmańskie,
  •     kwartet smyczkowy lub trio jako dodatek do orkiestry
  •     oraz wszelkie inne atrakcje.

Szczegółowych informacji na temat oferty weselnej udzieli:

Marzena Domagała – Szef Gastronomii
e-mail: gastronomia@prezydenthotel.pl
Tel: 609-301-904

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą weselną (obowiązuje od 1 stycznia 2018r.)

 

Zachęcamy do Ślubu w Hotelowym Parku:


 

 

Serdecznie zapraszamy!