Wesela

Zorganizowanie dla Państwa przyjęcia weselnego będzie dla nas wielkim zaszczytem i radością. Klasyczne wnętrza Hotelu Prezydent i wyśmienita staropolska kuchnia to doskonałe połączenie na ten wyjątkowy dzień.

Nasz Hotel, jako jeden z nielicznych w okolicy, może Państwu zaoferować również wesele pod namiotami w plenerze – wspaniały hotelowy park ze stawem i sceną plenerową stwarzają ku temu świetne warunki.

W sali restauracyjnej Hotelu Prezydent można zorganizować przyjęcie weselne dla 180 osób w ustawieniu tradycyjnym oraz dla 120 osób przy okrągłych stołach, natomiast w sali barowej dla 35 osób w ustawieniu tradycyjnym.

Oferujemy również pokoje hotelowe ze śniadaniem w promocyjnej cenie dla weselników.
Młodej parze proponujemy noc poślubną w Apartamencie 001 z  łożem z baldachimem, piękną łazienką i śniadaniem do łóżka na życzenie nowożeńców w prezencie od Hotelu.

Stworzyliśmy kilka przykładowych propozycji menu weselnego, ale oczywiście dostosujemy się do wszystkich Państwa sugestii. Wszystkie potrawy przyrządzamy we własnej kuchni hotelowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji  wysokiej jakości wędlin i deserów.

Na życzenie zorganizujemy również:

  •     wystrój sali wedle Państwa wskazówek,
  •     bryczkę weselną,
  •     pokaz fajerwerków,
  •     pokazy taneczne,
  •     kwartet smyczkowy lub trio jako dodatek do orkiestry
  •     oraz wszelkie inne atrakcje.

Szczegółowych informacji na temat oferty weselnej udzieli:

Marzena Domagała – Szef Gastronomii
e-mail: gastronomia@prezydenthotel.pl
Tel: 609-301-904

 

Zobacz ofertę weselną.

Zachęcamy do Ślubu w Hotelowym Parku:

 

 


 

Serdecznie zapraszamy!