Restauracja

Zapraszamy do naszej nowej restauracji:

 

 

PIERWSZA W REGIONIE PRAWDZIWA "SZTUKA NA TALERZU"

WINE & ART CUISINE:

 

 

Szczegółowe informacje na stronie  www.gesiwino.pl

Restauracja Gęś i Wino w Spale to doskonały wybór zarówno na rodzinny obiad, romantyczną kolację dla dwojga, jak i wesele, chrzciny, komunię czy każdą inną imprezę okolicznościową. Nasza karta menu zawiera pozycje stanowiące przekrój poprzez różne rodzaje mięs, ryb, makaronów oraz znakomite pozycje deserów. Pasjonatów win z pewnością zaciekawi hotelowa winniczka oferująca wina z różnych zakątków świata, które stanowią doskonałe dopełnienie wielu dań lub słodkości. Szczególnie polecamy dania z gęsiny oraz specjały z hotelowej wędzarni – wędzone w olchowym dymie, przygotowywane wg. starej niezmiennej  od pokoleń spalskiej receptury.
Rodziny z dziećmi chętnie korzystają ze znajdującej się w Hotelu Sali Zabaw, po brzegi wypełnionej zabawkami i radością. Stanowi ona świetne rozwiązanie kiedy rodzice chcą się zrelaksować na pysznej kawie podczas gdy dziecko może dać upust fantazji wśród magicznego  świata pluszaków i jeździków. W okresie letnim zapraszamy na barowy taras przy którym znajduje się plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą i trampoliną.
Klimatyczny bar zachęca do przyjacielskich spotkań lub romantycznych kolacji. Na specjalne życzenie zakochanych, przygotujemy odpowiednią dekorację stolika, aby zapewnić miły nastrój i przyjemną atmosferę.

Zobacz KARTĘ MENU nowej restauracji "Gęś i Wino"

Z kolei nasza duża sala restauracyjna świetnie sprawdza się jako lokal na wesele, chrzciny czy komunię. Tutaj dodatkowym atutem jest ponownie nasza Sala „ZABAWKOLANDIA”, z której bardzo chętnie korzystają mali Goście. Na życzenie pary młodej możemy zapewnić animatorkę organizującą czas maluchom. Sala restauracyjna jest bardzo jasna i przestronna, posiada wyjście na taras oraz stylowe schody do części hotelowej. Może pomieścić nawet do 200 osób. Goście mogą zasiąść przy okrągłych lub podłużnych stołach i bawić się w restauracji albo w naszej największej sali konferencyjnej, którą na specjalne okazje zamieniamy w salę balową.

PDF