1. Home
  2. Details von News

Details von News

Anreisedatum
Abreisedatum

U nas zapłacisz BONEM TURYSTYCZNYM

11 August 2020

Od 1 lipca 2020 r. za pobyt w hotelu z naszymi dziećmi możemy płacić wykorzystując Polski Bon Turystyczny. 

Hotel Prezydent w Spale został oficjalnie wpisany na listę obiektów, akceptujących taką formę płatności.

 

Kiedy już  wydawało się, że sytuacja z Covid 19 powoli ulega normalizacji, wirus ponownie o sobie przypomniał, a ilość notowanych przypadków zachorowań w całym kraju zdaje się zaskakiwać wszystkich. 
Dlatego też nie ustajemy w działaniach, które mają na celu zapewnić bezpieczny pobyt naszym gościom.  Przestrzegamy wszelkich obowiązujących przepisów i zasad. Ozonujemy nasze pokoje, dezynfekujemy części wspólne, nosimy maseczki i myjemy starannie dłonie.

Tymczasem dla branży turystycznej pojawiła się dawno oczekiwana pomoc w postaci dofinansowania do wypoczynku rodzinnego -  BON TURYSTYCZNY.  Z pewnością każdej rodzinie przyda się teraz tego typu wsparcie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy specjalny pakiet rodzinny. Jesteśmy pewni, iż ilość towarzyszących atrakcji na miejscu oraz w okolicy są znakomitą zachętą do podjęcia decyzji o przyjeździe do Spały na choćby krótki, weekendowy wyjazd z najbliższymi.

Czekamy na Państwa telefony pod nr  +48 44 710 13 22 , chętnie odpowiemy na wiadomości mailowe recepcja@prezydenthotel.pl.  Jesteśmy również dostępni na komunikatorze Messenger na naszym profilu na Facebook.

Landkarte zeigen
Newsletter
Subskribieren Sie unseren Newsletter, um mit all den Sonderangeboten und attraktiven Rabatten immer auf dem Laufenden zu sein!
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen