1. Strona główna
  2. Szczegóły aktualności

Szczegóły aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

U nas zapłacisz BONEM TURYSTYCZNYM

11 sierpnia 2020

Od 1 lipca 2020 r. za pobyt w hotelu z naszymi dziećmi możemy płacić wykorzystując Polski Bon Turystyczny. 

Hotel Prezydent w Spale został oficjalnie wpisany na listę obiektów, akceptujących taką formę płatności.

 

Kiedy już  wydawało się, że sytuacja z Covid 19 powoli ulega normalizacji, wirus ponownie o sobie przypomniał, a ilość notowanych przypadków zachorowań w całym kraju zdaje się zaskakiwać wszystkich. 
Dlatego też nie ustajemy w działaniach, które mają na celu zapewnić bezpieczny pobyt naszym gościom.  Przestrzegamy wszelkich obowiązujących przepisów i zasad. Ozonujemy nasze pokoje, dezynfekujemy części wspólne, nosimy maseczki i myjemy starannie dłonie.

Tymczasem dla branży turystycznej pojawiła się dawno oczekiwana pomoc w postaci dofinansowania do wypoczynku rodzinnego -  BON TURYSTYCZNY.  Z pewnością każdej rodzinie przyda się teraz tego typu wsparcie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy specjalny pakiet rodzinny. Jesteśmy pewni, iż ilość towarzyszących atrakcji na miejscu oraz w okolicy są znakomitą zachętą do podjęcia decyzji o przyjeździe do Spały na choćby krótki, weekendowy wyjazd z najbliższymi.

Czekamy na Państwa telefony pod nr  +48 44 710 13 22 , chętnie odpowiemy na wiadomości mailowe recepcja@prezydenthotel.pl.  Jesteśmy również dostępni na komunikatorze Messenger na naszym profilu na Facebook.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi rabatami jakie przygotowujemy dla naszych czytelników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij