Hotel Prezydent Sp. z o.o.

Atrakcje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Atrakcje

Strefa przyrodniczych atrakcji

Największą atrakcję Hotelu Prezydent stanowi możliwość wspólnego, rodzinnego eksplorowania przyrody Puszczy Pilickiej. Czyste powietrze, kilometry malowniczych tras pieszych i rowerowych, Park linowy, Grota Św. Huberta, Rezerwat Niebieskie Źródła, Rezerwat Żubrów, Skansen Rzeki Pilicy oraz Rezerwat Rzeki Gać to tylko niektóre naturalne atuty tego miejsca. Dla naszych Gości przygotowaliśmy do wypożyczenia kije do Nordic Walking oraz rowery i rowerki oraz siedziska na rower dla najmłodszych, które z pewnością ułatwią zwiedzanie tych pięknych terenów.

Kolejną atrakcją cieszącą się dużą popularnością wśród rodzin są spływy kajakowe rzeką Pilicą  przez liczne i romantyczne wyspy, rozlewiska, łuki oraz pętle. Z pokładu kajaka można podziwiać malownicze krajobrazy Puszczy Pilickiej oraz liczne w tym rejonie punkty zabytkowe. 

Dzieci ucieszy także wizyta w Stadninie Koni Bogusławice. Tu będą czekać na nie widowiskowe zawody jeździeckie ze skokami przez przeszkody oraz jazda na koniu lub kucyku.

Strefa historycznych atrakcji

Hotel Prezydent położony jest w bliskim sąsiedztwie wielu atrakcji historycznych. Całymi rodzinami można zwiedzać występujące w tym rejonie bunkry, zamki (m.in. Zamek w Inowłodzu), kościoły (m.in. Zabytkowy kościółek modrzewiowy w Spale) i synagogę oraz muzea. Dzieci może zaciekawić także wycieczka do Huty szkła Piotrków, Kopalni Bełchatów a starszych członków rodziny wycieczka do Centrum Edukacji Browarniczej w Muzeum Piwowarstwa w Piotrkowie Trybunalskim.

Strefa olimpijskich atrakcji

By aktywnie i na sportowo spędzić czas z rodziną, można się wybrać do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Tu znajdują się: hala lekkoatletyczna, pływalnia kryta i hydroterapia, hale wielofunkcyjne, hala sportowa do gier plażowych, boiska do piłki plażowej, stadion tartanowy, boisko do pchnięcia kulą, boisko do piłki nożnej, sektor rzutów długich, ścieżki biegowe leśne. Ośrodek posiada także bogate zaplecze odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz jest przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych.

W pobliżu Hotelu Prezydent można pograć w Paintball, powspinać się w parku linowym lub wybrać się do Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim, by pościgać się na pierwszym w Polsce krytym torze łyżwiarskim, pojeździć na rolkach lub pokibicować zawodnikom podczas częstych rozgrywanych tu zawodów sportowch. 

Strefa wieczornych atrakcji

Wieczorami zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy przy bilardzie, ognisku, grillu i dobrej muzyce. 

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i Promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi rabatami jakie przygotowujemy dla naszych czytelników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij