Hotel Prezydent Sp. z o.o.

Konferencje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Praca i wypoczynek

w wyjątkowym hotelu


Zorganizuj imprezę firmową, imprezę integracyjną lub szkolenie w wyjątkowym miejscu – w hotelu blisko Łodzi i niedaleko od Warszawy, w Hotelu Prezydent w Spale! 

Zapoznaj się z ofertą konferencyjną Hotelu Prezydent w Spale

Zapoznaj się z atrakcjami eventowymi

 

 


Hotel Prezydent położony jest nad uroczym stawem, wśród zieleni otaczającego go parku, w bliskim sąsiedztwie rzeki Pilicy, na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego w samym centrum Polski. To doskonała baza wypadowa dla Gości Biznesowych (właścicieli firm, kadry kierowniczej, pracowników) i właściwe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, seminarium czy spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą:

  • połączyć pracę z wypoczynkiem w wyjątkowym miejscu w Polsce i potrzebują hotel na wyjazd integracyjny i imprezę firmową niedaleko stolicy;
  • zorganizować piknik firmowy w samym centrum Polski - w hotelu pod Warszawą lub w hotelu koło Łodzi;
  • skorzystać z bogatego zaplecza multimedialnego kompleksowo wyposażonych hotelowych sal konferencyjnych i sal szkoleniowych hotelowego ośrodka konferencyjnego w Spale.

Zapewniamy komfortowe miejsca noclegowe

Hotel Prezydent może pomieścić 76 osób rozlokowanych w 38 gustownie i komfortowo urządzonych pokojach hotelowych. Wszystkie są bardzo wygodne, przestronne i klimatyzowane. Z większości hotelowych okien rozciąga się widok na porośnięty starodrzewiem park i staw. Teren ten stanowi także idealne miejce na liczne zajęcia itegracyjne dla grup lub na pikniki firmowe i rodzinne.

Oferujemy więcej niż nowoczesne sale konferencyjne i sale szkoleniowe

Nasze centrum konferencyjne składa się z 6 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audio i video. To doskonała alternatywa dla osób poszukujących sal konferencyjnych w Łodzi lub w Warszawie. W Hotelu można nie tylko zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, seminarium, kongres, forum, obrady, szkolenie, zjazd, sympozjum, plenum, konwencję czy zlot na blisko 300 osób. Hotel oferuje również 76 komfortowych miejsc noclegowych oraz wspaniałą i zdrową kuchnię, markowe trunki oraz wykwintne desery.

Niewątpliwą przewagą Prezydenta, nad podobnymi obiektami tego typu w Łodzi i Warszawie, są liczne szlaki turystyczne z wieloma przyrodniczymi i historycznymi atrakcjami. I to tylko 120 km od Warszawy! Czyli w niecałą godzinę można tu dojechać S8 z Warszawy i jeszcze szybciej z Łodzi. Trasa szybka i przyjemna. Wprost idealna baza wypadowa dla Gości Biznesowych, a więc właścicieli firm, kadry kierowniczej i pracowników.

Świadczymy pełną obsługę organizacyjną wydarzeń biznesowych, kulturalnych oraz imprez integracyjnych. U nas nie można się nudzić. Porośnięty starodrzewiem park i uroczy staw, to idealna sceneria zajęć integracyjnych i pikników firmowych.

Dla aktywnych „na wyciągnięcie ręki” dostępne jest doskonałe zaplecze sportowe z basenem, kortami tenisowymi oraz z polem do paintballa i parkiem linowym.

Nasz hotel to doskonała propozycja na wyjazd integracyjny dla firm, piknik firmowy oraz wprost wymarzony hotel na konferencje.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i Promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi rabatami jakie przygotowujemy dla naszych czytelników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij