Hotel Prezydent Sp. z o.o.

O nas

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Miejsce wypoczynku

dla całej rodziny

Zapraszamy Państwa do wspaniałego miejsca rodzinnego wypoczynku i relaksu, do Hotelu Prezydent w Spale. Jest wiele powodów, aby nas odwiedzić!

Dla tych co lubią wypoczywać w gronie rodzinnym

Hotel Prezydent to wygodne i komfortowo wyposażone pokoje, miła i profesjonalna obsługa, wspaniała kuchnia oraz moc atrakcji na terenie hotelu i w jego najbliższych okolicach dla całej rodziny. U nas każdy poczuje się komfortowo: single, rodziny z dziećmi a nawet czworonogi. Posiadamy też pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Dla tych co lubią mieć blisko

Hotel Prezydent usytuowany jest w samym centrum Polski. To doskonała baza wypadowa dla mieszkańców z całego kraju. Z Warszawy i Łodzi można do nas dojechać w niecałe 1,5 godziny. Z Katowic w około 2 godziny. Nieco dłużej, bo około 3 godziny zabierze dojazd mieszkańcom Wrocławia, Poznania i Lublina. 

Dla tych co kochają lasy

U nas czas biegnie wolniej a zmysły wyostrzają się na piękno otaczającego krajobrazu. Hotel Prezydent otacza park hotelowy o powierzchni 2,5 ha oraz lasy Puszczy Pilickiej należące do Spalskiego Parku Krajobrazowego, bogate nie tylko w piękne okazy drzew ale również w wiele gatunków grzybów jadalnych. W bezpośredniej bliskości Hotelu znajdują się liczne szlaki turystyczne z wieloma przyrodniczymi i historycznymi atrakcjami.

Dla tych co kochają wodę

W Bliższej i dalszej odległości od Hotelu znajdują się różne akweny wodne. Sam Hotel Prezydent położony jest nad uroczym stawem. Stąd tylko 500 m do rzeki Pilicy, najdłuższego lewego dopływu Wisły i około 15 km do Zalewu Sulejowskiego.

Dla tych co uprawiają sport

Okolice Hotelu Prezydent to doskonale miejsce do jazdy na rowerze, do spacerów z Kijami do Nordic Walking oraz na spływy kajakowe. Sama miejscowość – Spała,  to „Mekka” sportowców, z doskonałym zapleczem sportowym, rehabilitacyjnym, odnowy biologicznej, basenem oraz licznymi kortami. 

Dla tych zapracowanych

Hotel Prezydent to doskonała baza wypadowa dla Gości Biznesowych (właścicieli firm, kadry kierowniczej, pracowników) i właściwe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, seminarium czy spotkania biznesowego lub integracyjnego. Obiekt mieści aż 8 sal konferencyjnych na 340 osób.

Dla tych co chcą zorganizować wesele

Hotel Prezydent oferuje swoim Gościom możliwość zorganizowania wesela na 120-180 osób, w tym 76 miejsc noclegowych w 38 gustownie i komfortowo urządzonych pokojach hotelowych. Obiekt zapewnia wspaniałą kuchnię i profesjonalną obsługę. Znakiem rozpoznawczym naszych przyjęć weselnych są uroczystości weselne  w plenerze lub pod namiotem zewnętrznym.  Organizujemy je w romantycznej, parkowej scenerii naszego 2.5 ha parku pośrodku którego znajduje się uroczy staw, w którym przepięknie odbijają się okoliczne drzewa i promienie słoneczne. Sesja zdjęciowa Młodej Pary w tak romantycznej scenerii pozwoli zachować piękne wspomnienia z uroczystości weselnej na dłużej.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i Promocje

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi rabatami jakie przygotowujemy dla naszych czytelników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij