1. Strona główna
  2. Szczegóły aktualności

Szczegóły aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Nowe godziny doby hotelowej

26 października 2020

Zostań z nami dłużej. Od dziś przez najbliższe tygodnie obowiązywać będą nowe godziny doby hotelowej.

Drodzy Goście,

Jesienna aura w pełni roztacza wokół nas swoje uroki. Złote i czerwone barwy drzew cieszą nasze oczy i zachęcają do długich spacerów. Niestety dni stają się coraz krótsze, dlatego tak ważne jest właściwe planowanie naszych jesiennych wędrówek w pogoni za słońcem.

Za nami zmiana czasu letniego na zimowy. My  postanowiliśmy zmienić dodatkowo godziny naszej doby hotelowej.  I tak, w okresie najbliższych dwóch tygodni dajemy Państwu opcję zameldowania się w pokoju już od godz. 12:00, a wymeldowania aż do godz. 17:00.   

Dłuższa doba hotelowa to więcej czasu na wędrówki w gronie rodzinnym po Spalskim Parku Krajobrazowym, gdzie, przy zachowaniu społecznego dystansu, możecie Państwo spacerować bez maseczek.

Łapcie ile możliwe promienie słoneczne, a na obiad zajrzyjcie po spacerze! Rozgrzewająca herbatka i pierogi z gęsiną czekać będą do godz. 17:00!

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco ze specjalnymi ofertami i atrakcyjnymi rabatami jakie przygotowujemy dla naszych czytelników.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij